niedziela, 26 maja, 2024
baner-kontaktowy
Strona głównaZarabianie w InternecieKlikanie w reklamy - sprawdzone strony

Klikanie w reklamy – sprawdzone strony

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze z innych źródeł dochodu? Możesz dostać zapłatę za klikanie nieograniczonych reklam na stronach PTC i uzyskać tę rzeczywistość.

Jeśli lubisz surfować po Internecie, odwiedzać różne strony i oglądać filmy, skorzystaj z tego czasu, aby uzyskać pieniądze, aby kliknąć na nieograniczone reklamy jako wartość pieniężną dla swojej ciężkiej pracy.

Jak zarabiać za klikanie w reklamy?

Paid-to-Click (PTC) to sposób na uczestniczenie w reklamie online. Jest to bardzo podobne do pay per click. Jeśli chodzi o reklamę PTC, strony z płatnymi kliknięciami otrzymują wynagrodzenie, tak samo jak Ty.

Serwisy typu Paid-to-click pomagają reklamodawcom promować swoje produkty i usługi, płacąc za wyświetlenia reklam.

Ci reklamodawcy skupiają się na leadach i sprzedaży poprzez reklamę. Innymi słowy, wydają pieniądze na sprzedaż swoich produktów lub generowanie leadów, które chcą dla swoich usług.

Niezależnie od tego, czy podejmiesz działanie, dokonasz sprzedaży lub zarejestrujesz się, nadal otrzymujesz wynagrodzenie za klikanie lub oglądanie nieograniczonych reklam.

Wiem, że chcesz zarabiać więcej pieniędzy. Wiem, że Ty też chcesz wykorzystać każdą okazję. W tym celu, można zbadać kilka innych internetowych koncertów bocznych, aby zarobić łatwe pieniądze. Należą do nich: Oglądanie filmów, wypełnianie ankiet, czytanie e-maili, czytanie lektorów i książek, rekomendacje itp.

Istnieje wiele legalnych stron typu „paid-to-click”, gdzie można uzyskać wynagrodzenie za klikanie w nieograniczone reklamy. To może przynieść Ci codziennie porządny zysk.

Niestety, tak nie jest i możesz zobaczyć tylko określoną liczbę reklam każdego dnia. Istnieją jednak strony internetowe, które oferują wiele reklam każdego dnia lub w niektórych przypadkach nieograniczone. Ten artykuł powinien Ci w tym pomóc.

Czy można zarabiać na klikaniu w reklamy?

Tak, można zarobić więcej pieniędzy lub uzyskać wynagrodzenie za kliknięcie na nieograniczone reklamy.

Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto na rzekomych stronach z płatnymi kliknięciami. . Następnie można dokonywać płatności za Ciebie

Zauważ, że rejestracja na tych stronach z płatnymi kliknięciami jest całkowicie darmowa.

Aby uzyskać płatności za swoją ciężką pracę, zdecydowanie potrzebujesz pomocy procesorów płatności. Ignorowanie ich oznacza ignorowanie wypłat lub innych nagród za ciężką pracę, na pewno się na to złapałeś. Należą do nich:

 • Za gotówkę: Paypal, Payoneer, Konto bankowe.
 • Dla kryptowalut: portfel bitcoin, portfel ETH, portfel LTC.

Jednym z trików, które chciałbym zasugerować jest zapisanie się do wielu stron z płatnymi kliknięciami. W ten sposób masz wystarczający dostęp do reklam, aby na nie kliknąć. Prawdą jest, że kilka platform zapewnia nieograniczone reklamy dla użytkowników. Nawet biorąc pod uwagę, ile można zarobić za klikanie w nieograniczone reklamy, nadal można zarejestrować się na wielu stronach i zarobić więcej. Zarabianie więcej jest prawdziwą sprawą, celem, jak sądzę.

W rzeczywistości, trzeba wiedzieć, ile mogę zarobić, ile reklam można kliknąć, ile ciężkiej pracy chcesz umieścić w, swoją wiedzę na temat płatnych do kliknięcia witryn i ile cierpliwości można pobłażać.

Czy strony typu Paid-to-Click są legalne?

Ten artykuł będzie przedstawiać wyłącznie listę witryn, które są zgodne z prawem. W przeciwieństwie do nich, istnieją również strony typu „paid-to-click”, które nie są legalne.

Jak można się o tym przekonać, należy najpierw sprawdzić forum i dotychczasową działalność takiej strony z płatnymi kliknięciami. Jeśli forum jest nieaktywne lub jest podejrzana aktywność, to jest to tylko sygnał do oszustwa.

Innym sposobem na zidentyfikowanie nielegalnych stron z płatnymi kliknięciami są ich opcje płatności.

Wreszcie, możesz poszukać skryptu użytkowników i historii stron z płatnymi kliknięciami, aby rozszyfrować ich legalność.

10 najlepszych stron dających zarobić za klikanie

Top 10 płatnych stron internetowych dzięki których można zarabiać na reklamach to:

 • Leadsleap
 • Rotate4all
 • Ayuwage
 • AdBTC
 • AbBCH
 • DOGE Dodaj Dodaj
 • PTCShare
 • Neobux
 • Innocurrent
 • ClixSense (ySense)

1. Leadsleap

Jest to jeden z niewielu serwisów, gdzie można przeglądać nieograniczoną ilość ogłoszeń. Leadsleap jest głównie programem reklamowym, ale możesz zarabiać kredyty odwiedzając strony innych użytkowników. Kredyty te mogą być wymienione na gotówkę.

Unikalność strony polega na tym, że im więcej czasu spędzisz na oglądaniu reklamy, tym więcej kredytów zarobisz.

2. Rotate4all

Jest to strona z rotatorem reklam, która oferuje również tryb surfowania z reklamami. Tryb surfowania nie jest nieograniczony, ale można wyświetlać reklamy aż do osiągnięcia zysku w wysokości 0,25 $ dziennie, co jest znacznie wyższe niż wiele stron PTC.

3. Ayuwage

Firma Ayuwage została założona w 2009 roku. Oferuje Tobie i każdemu innemu użytkownikowi możliwość wykonywania zadań, takich jak wyświetlanie reklam i przeprowadzanie ankiet. Głównym celem Aywage jest udostępnienie internautom platformy do zarabiania pieniędzy.

Na Ayuwage nie ma nieograniczonej ilości reklam. Reklamy są jednak dodawane przez cały dzień. Niemniej jednak, są dni, kiedy Ayuwage oferuje swoim użytkownikom nieograniczoną ilość reklam.

4. AdBTC

Jest to strona, na której zarabiasz Satoshi za klikanie w reklamy. Możesz zobaczyć nieograniczoną ilość reklam dziennie i są członkowie, którzy zarabiają tysiące satoshis każdego dnia. Wypłata za każde kliknięcie reklamy jest również wyższa w porównaniu do innych stron PTC.

5. AbBCH

Jest to siostrzana strona AdBTC i otrzymujesz wynagrodzenie w BitcoinCash.

6. AddDOGE

Jest to kolejna podobna strona, na której zarabia się w Dogecoinach.

7. PTCShare

Jest to witryna hybrydowa, która łączy w sobie przychody typu pay-to-click z programem revenue share.

Kiedy dołączasz do strony, nie otrzymujesz wielu reklam, ale jeśli pozostaniesz aktywny, liczba reklam, które otrzymujesz wzrasta. Zwiększa to również wartość dostępnych reklam, dzięki czemu można osiągnąć dobry zysk bez konieczności klikania na tony reklam.

Ponadto, istnieje kilka innych sztuczek, które możesz zrobić, aby uzyskać więcej reklam każdego dnia.

8. Neobux

Jest to strona PTC, która działa w taki sam sposób jak PTCshare powyżej.

Im bardziej jesteś aktywny, tym więcej reklam otrzymasz nawet przy wyższej wartości.

9. Innocurrent

Innocurrent jest stroną, która nie oferuje nieograniczonej ilości reklam, ale reklamy są dodawane przez cały dzień. Więc jeśli sprawdzasz strony kilka razy dziennie, będziesz miał wiele stron do przeglądania. Mimo to, mogą być dni, kiedy Innocurrent oferuje użytkownikom nielimitowane reklamy.

10. CLixsense (ySense)

Clixsense jest teraz znany jako ySense. Dołączenie do serwisu jest dość proste. Oferuje on możliwość klikania w reklamy, wypełniania ankiet i oglądania filmów, zarabiania pieniędzy poprzez polecanie, poznawania różnych produktów i usług poprzez pobieranie różnych aplikacji.

Strona ta nie wymaga od użytkowników żadnych inwestycji. Użytkownicy otrzymują platformę do zdobywania bonusów i udziału w konkursach dostępnych na Clixsense (Ysense).

Podsumowanie

Jest to bardzo możliwe, aby zarobić więcej pieniędzy poprzez identyfikację uzasadnionych PTC i coraz wypłacane do kliknięcia na nieograniczone reklamy. Możesz to zrobić, rejestrując się u nich za darmo i rozpocząć pracę. Musisz także włożyć wysiłek i mieć cnotę i cierpliwość, aby zebrać plony swojej pracy.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
cvwork-baner

Najpopularniejsze wpisy