niedziela, 26 maja, 2024
baner-kontaktowy
Strona głównaPraca zdalnaPraca zdalna - gdzie szukać ofert?

Praca zdalna – gdzie szukać ofert?

Portale pracy, które specjalizują się w tej niszy, codziennie łączą zainteresowanych i zmotywowanych poszukujących pracy z odpowiednimi ofertami pracy od firm.

Jeżeli chcesz znaleźć ciekawe oferty pracy, zapoznaj się z poniższym artykułem, a gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.

Jakie oferty pracy zdalnej można znaleźć?

Z reguły są to prace, które wykonuje się na laptopie. Jednak spektrum branż jest zróżnicowane.

  • Miejsca pracy związane z projektowaniem
  • Programista
  • Obsługa klienta
  • Marketing
  • Zarządzanie
  • Copywriter
  • i wiele innych.

Przedstawiamy najlepsze portale z ofertami pracy do pracy zdalnej. Portale mogą być porównywane ze sobą w uporządkowany sposób w oparciu o fakty.

Najlepsze polski i zagraniczne portale pracy dla zdalnych freelancerów.
Portale te łączą właścicieli projektów z odpowiednimi freelancerami do wykonania danego zadania. W zależności od pracodawcy, praca może być również wykonywana w 100% niezależnie od lokalizacji.

Freelancer.pl

Sektory pracy: Konsulting, Zarządzanie treścią, Projektowanie i tworzenie, Finanse, Zasoby ludzkie, IT i programowanie, Obsługa klienta, Marketing, Zarządzanie projektami, Wsparcie, Sprzedaż
Oferty pracy dzielą się na zdalne oraz pół-zdalne. Ponadto, stała posada może być bardziej precyzyjnie określona jako mini-praca, staż, pracujący student, praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

Jako poszukujący masz do dyspozycji długą listę posortowaną według daty, na której wyświetlane są wszystkie oferty pracy firm.

Strona: https://www.freelancer.pl

Zastanawiasz się jak inwestować pieniądze?

UseMe.eu

Rozwój biznesu, Analityka danych, Projektowanie, Zasoby ludzkie, IT i rozwój, Marketing, Rozwój produktu, Zarządzanie produktem, Zarządzanie projektem, QM i testowanie, Edycja i pisanie, Serwis i wsparcie, Usługi, Sprzedaż.
Praca zdalna może być sklasyfikowana jako praca na pełny etat, na pół etatu, freelancer, konsulting i praca dla studentów. Dzięki kategoriom i słowom kluczowym, zadania mogą być wyświetlane razem na liście. Jeśli szukasz pracy, możesz również skorzystać z funkcji job alert, aby być informowanym o odpowiednich wpisach.

Strona: https://useme.com/pl/

Oferteo.pl

Produkcja audio i wideo, zarządzanie społecznością, treści, obsługa klienta, projektowanie, zarządzanie wydarzeniami, finanse i księgowość, IT i programowanie, marketing internetowy, zarządzanie produktem, sprzedaż, usługi, media społecznościowe, tłumaczenia, wirtualny asystent
Oferty pracy dla freelancerów, jako zatrudnienie lub staże mogą być zamieszczane po zarejestrowaniu się. Kategorie są przy tym bardzo precyzyjne i oferują idealnie przefiltrowany przegląd. Nie ma żadnych kosztów. Jeśli masz szczególny talent, to przedstaw się i swoje poszukiwania w dziale Znajdź talenty.

Strona internetowa: https://www.oferteo.pl

Oferia.pl

Programista, App Developer, Projektant, Tłumacz, Copywriter, Garfik
Projekty mogą być zamieszczane bezpłatnie. Freelancerzy zgłaszają swoje oferty, a na końcu właściciel projektu wybiera freelancera.

Strona internetowa: https://www.oferia.pl

Freelanceria.pl

IT, Rozwój, Technologia, Inżynieria, Zarządzanie, Biznes, Strategia, Marketing, Sprzedaż, Komunikacja, Projektowanie, Sztuka, Media, finanse, ubezpieczenia, prawo, języki, usługi, usługi społeczne, zakupy, handel, logistyka, badania, nauka, edukacja
Zarówno freelancerzy jak i dostawcy projektów mają wybór pomiędzy darmową wersją podstawową a stawkami płatnymi. W wersji darmowej istnieją ograniczenia, np. dotyczące liczby aplikacji na dzień lub zamieszczania projektów.

Strona internetowa: http://www.freelanceria.pl

Designer.pl

Architektura, Konsulting, Inżynieria, Moda, IT, Media, Opieka zdrowotna
Freelancerzy i dostawcy projektów mogą wybrać jedną z 5 stawek. Bezpłatna taryfa podstawowa jest ograniczona m.in. liczbą wniosków kontaktowych i dostępem do poczty.

Strona internetowa: https://www.designer.pl

Outwork.pl

Sektory pracy: Marketing, Badania, Copywriting, Wirtualna Asystentka, Web Design.

Oferty pracy dla Wirtualnych Asystentek można zamieszczać na platformie za darmo. Miejsca pracy są dostępne tylko dla członków społeczności. Asystenci są zatem wybierani ręcznie po złożeniu podania.

Strona internetowa: https://outwork.pl

Podsumowanie

Na międzynarodowych platformach, które naprawdę koncentrują się na pracy zdalnej, nie ma firm polskich. Dostawcy pochodzą głównie z USA i Kanady. Nadal możesz złożyć wniosek, ponieważ projekty nie są uzależnione od lokalizacji.

Z drugiej strony polskie portale pracy oferują liczne projekty dla freelancerów, choć często zalecane jest płatne członkostwo. Dla wszystkich z nich istnieje bezpłatna stawka podstawowa, ale funkcje są ograniczone.

Jeśli masz już doświadczenia z jednym z portali, czy to jako firma, zespół czy freelancer, napisz do nas w komentarzach!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
cvwork-baner

Najpopularniejsze wpisy